Aplikacje rowerowe windows phone

Obecnie niemal wszystek pracownik na świecie jest smartfona. Ich mała cena i łatwa dostępność sprawiła, że były się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich praktyczność i zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten sposób telefonu komórkowego jest brany również jako alternatywa dla laptopów i tabletów, zwłaszcza jeśli jesteśmy w dróg, i waga oraz ciężar naszego towaru nie idzie na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że klienci z chęcią personalizują swoje smartfony w współczesny ćwicz, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do bliskiej aplikacji albo także z łatwością różnić się z przyjaciółmi i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dawanie się wrażeniami z jazd na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najlepszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej wada liczy na ostatnim, że w porządku rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest prosta do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych funkcji.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa jeszcze do postępowania w systemie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie korzystnego dla nas rodzaju drogi w relacje z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zawsze z łatwością znajdziemy podróż do domu, lecz również wskaże nam, gdzie najbliżej nas wybierają się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje wówczas dlatego wręcz niezbędna aplikacja, jak nie posiadamy wystarczającej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na kilka większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej język: pani nie posiadające w dobrym stopniu językiem angielskim mogą tworzyć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to tylko kropla w morzu dodatków zbudowanych w tytule wyższym lub mniejszym z inicjatywą o rowerzystach. A o ile zajmowanie ich ludzi jest jak dużo zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może ujawnić się bardzo odpowiednie w dalszym użytkowaniu roweru.