Comarch klasyka aktualne wersje

http://pol-rom.pl/erppolkas/comarch-erp-optima/

Jednymi z najsłynniejszych programów przeznaczonych dla firm są te wychodzące z kolekcji Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), szczególnie dla przedsiębiorstw posiadających komputery uczestniczące w gronie DOS. Seria ta aktualizowana istnieje teraz przez ponad 20 lat oraz uzyskała przez ten czas szerokie i trwałe grono zwolenników.
Program z obecnego pliku są aplikacjami DOSowymi, które funkcjonują w planie operacyjnym Microsoft DOS.

Jako system operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to dokładna i spójna oferta idealna dla niskich oraz średnich firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które sprawiają w otoczeniu DOS. W zespół Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Klienci z pełnej rodziny programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wyszukać te, które tak gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na toż jaki wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W istotnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to doprowadziło, że pakiet ten istniał się w wielu regionach Polski oraz w wielu branżach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego skuteczność, stabilność i funkcjonalność. Seria ta ukazuje się prostą obsługą, niezawodnością i prostym interfejsem. Do ostatniej chwili z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla nazw będących klientami pakietu, którzy podejrzewają o wejściu na inne aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie potrzebują oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu nowoczesnych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w istocie aplikacji Comarch Asysta. Traktuje to jeszcze tych klientów, którzy do tej chwile mieli z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.