Comarch optima zaswiadczenie o zarobkach

Firma Comarch mieszka na polskim rynku z ponad 20 lat. To dużo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania oraz zarazem sama z najpopularniejszych firm informatycznych w Polsce. Firma zajmuje oddziały zagraniczne – jak na dowód Comarch Software Ag z siedzibą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz sposobów bilingowych oraz programów lojalnościowych oraz systemów EDI.

Marka Comarch ERP została wykonana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji naszych wyrobów marka stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Dostarcza on pomożenie działań marketingowych i wsparcie i wartę regionalnego opiekuna. Partnerzy pomagają w specjalnych szkoleniach biznesowych i wyjątkowych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Istnieją obecne plany budujące społeczność profesjonalistów. Jednak o wartości Programu Partnerskiego świadczy pomoc w trafieniu do potencjalnych nabywców i promocja na ścianach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na największym szczeblu właśnie dla obecnych, kiedy i dla innych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to ponad 900 firm, mających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz widoczny na kartce www. Pierwszy rzut weryfikacji to spotkanie z Człowiekiem Comarch. Po ostatnim spotkaniu należy odbyć cykl szkoleń autoryzacyjnych, które opowiadają nie tylko konkretnych efektów dodatkowo ich modułów, ale i zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.