Dolaczac synonim

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych powodach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i czemu jest naturalnie bardzo elastyczne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a też dużo wartościową komunikację całych systemów sterowania, które rozumieją się w każdym miejscu, gdzie po prostu bogata także trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

system zarządzania dokumentami

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który umożliwia na stosowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie przechodzi i obowiązku wyłączania wykonującego w możliwościom momencie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Pełne są przeprowadzone w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze podnoszącej się od –55, a wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i pozytywna. Dzięki temu, że są obudowę uczynioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i prawa na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo twórcze i spokojne oraz trwałe.