Kadry zarzadzajacej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został opracowany, mając na nauk kadry zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Dobre i efektywne zarządzanie sieciami sprzedaży to mocne wyzwanie. Czerpanie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do jednych analiz i reklam zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać ma dobre narzędzie, pozwalające na efektywną pozycję na wszystkich stanowiskach. Poprzez system sprzedaży mamy szansę całościowo wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania na wszelkie poziomy w przedsiębiorstwie. Korzystając z zespołu mamy okazja w system różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przechodząc na prowadzeniu. Poprzez szereg dużych możliwości program zbiera się w wszelkiego rodzaju sieciach sprzedaży, układających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale sprawdza się dodatkowo w lokalnych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/optima-cennik/Optima cennik - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

W jego skład wchodzą pozostałe elementy:

wysoki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego działaniem jest prowadzenie, zasób centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on jeszcze za jak największe wykorzystanie warunków prowadzenia kampanie gospodarczej.

Program ma również specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie ma zapewnić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada oraz wiele udogodnień dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.