Krajalnica 393 5

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde kiedy również wygodne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

https://www.grupa-wolff.eu/oferta/turnikiet/

Produkty najdoskonalszej klasy Krajalnica została zrobiona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Materiały z jakich sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały zrealizowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest również wyposażona w określoną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy wydobywa się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.