Krajalnica bizerba vs12d

Codzienne planowanie i gotowanie posiłków nauczyło Cię pewnie, iż nie ma nic gorszego w kuchni niż tępy nóż. Najtańsze noże można nabyć już od kilku złotych ale ich trwanie eksploatacji jest niestety bardzo krótki – tępią się dodatkowo w szufladzie zanim otworzysz na właściwe ich przyjmować, zaś ich profesjonalne naostrzenie graniczy z cudem. W obcym przypadku ostrze wypada z rękojeści lub po prostu zaczyna zawierać się rdzawą warstwą. Nic zatem dziwnego, że gotowanie idzie Ci kiedy po grudzie kiedyś nie masz profesjonalnego sprzętu a krojenie produktów odbywa się na zakrwawionym palcu oraz minusie tendencji do dalszego gotowania.

 

Zamiast więc tracić atmosfera w kuchni na stałe ostrzenie nieskończenie tępych noży pewno o wyposażyć się w każdy bardziej doświadczony sprzęt, który z krojeniem radzi sobie w nieskomplikowany sposób?

Krajalnica bizerba do wędlin jest obowiązkowym elementem wyposażenia gastronomicznego w szczególności w punktach mięsnych czy i sklepach spożywczych. Ilekroć istnieje potrzeba profesjonalnego pokrojenia wędlin na idealnie równe plastry tam krajalnica staje na wysokości zadania. Krojenie wędlin z wykorzystaniem krajalnicy sprzedaje się prostą sprawą – trudno upatrywać tutaj jakichś niespodzianek. Sekret funkcjonalności krajalnicy siedzi w zautomatyzowaniu całego procesu.

Istotną rolę odgrywa również jakość wykonania ostrza, które pokroi zarówno mniej zbite wyroby wędliniarskie (typu szynki, wędliny mielone, produkty blokowe) jak również też twardsze bo podsuszane lub gotowane z dziczyzny i ciała wołowego. Dodatkowo twardość ostrza odkłada się na specjalne pokrojenie każdego rodzaju wędlin.

Ważną zaletą krajalnic jest wyjątkowo spora ochrona jego posiadacza i ergonomia pracy. Zwykle krajalnica jest ułożona ukośnie na stole podawczym co ułatwia przesuwanie wędlin po powierzchni stołu.

Krajalnice do ciała najczęściej kupują punkty, które na co dzień interesują się sprzedażą mięsa, podrobów i wyrobów mięsnych. Krajalnice do ciała są też stałym wyposażeniem firm cateringowych, gastronomii hotelowej. Jednak z przeznaczeniem potrafiła się znaleźć i w Twoim domu oraz potem przygotowywanie posiłków mogłoby iść jak po maśle.