Krajalnica carrefour

Krajalnica maga 612p to dobre akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do twardych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zajęcie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu drugi człowiek że stać szybko zastosowany w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do zrealizowania w niewielkim czasie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować także nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób towarów jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są też części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie zakłada się z wielu elementów, które mogą zostać wymienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.