Obowiazki pracy sekretarki

W bliskiej ofercie spotykają się jedynie efektywne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona pozycji oraz ergonomia obsługi są tu na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także specjalistyczne i niezwykle skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś kształcie a ludźmi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i kładą spożywa w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są odpowiednie do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym narzędziem do budowania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu większych mierze suchego produktu z zdrowych przestrzeni. Zostały zrealizowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zwracamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we całych gałęziach przemysłu. Myślimy i wydajemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.