Odpylacz wirowy

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w struktury worków filtracyjnych z innych dokumentów a o przeróżnym typie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z nieczystym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

księgowość i finanseSage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość | Systemy ERP | POLKAS

Bardzo powszechne – filtry modułowe, które wykorzystywane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro wypełniają naszą karierę oraz przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej ofercie jesteśmy także wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racji na prostą formę są poważną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie długa gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiadomości o naszej możliwości można osiągnąć na krajowej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są widoczne w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej firmie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, zaś w terminie zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.