Pos graduacao em gastronomia curitiba

Pos gastro to oprogramowanie stworzone specjalnie na potrzeby gastronomii. Jest znakomitą, i jednocześnie lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest zwykły w obsłudze. Użytkownik ma nadzieję wyświetlenia sprzedanych potraw w układzie dnia, z stracił na zupy i dania mięsne włącznie. Program posiada również uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i przynależących do normalnej grupy, nie musi on pamiętania kodów PLU, gdy w dawnej kasie fiskalne. Nazwy towarów wyświetlane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Myśląc o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja skierowana jest na indywidualne stanowisko pracy.
Gastro pos posiada wiele przydatnych funkcji. Klient ma możliwość łącznia lub dzielenia rachunku w postaciach, kiedy klienci odpowiadają za jednych siebie. Jest jeszcze możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, i stały podgląd bieżącego rachunku. Popularnym wyjściem jest funkcja bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny pozwala na danie automatycznej informacji do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą pracą jest i tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Dostępne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje ważna z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy dodatkach w menu. Program współpracuje z planami hotelowymi i specjalnymi urządzeniami. Obsługuje różne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie ale ze względu na wartość, jednak przede każdym wygodę użytkowania.