Program ksiegowy ksp

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w środowisku Windows, są niezwykle proste i ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są też firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania także oferty w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i doskonałej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest element Płace. Służy on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i liczenia zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten idzie więcej na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może obecne stanowić szczególnie interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została założona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, jakie z rozmaitych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupy klasycznej.