Psychiczne uzaleznienie od rodzicow

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-start-2-0-handel/

Psychiczne uzależnienie, które łączy się z obsesyjnym zatrudnieniem w książkę, którą wykonujemy kosztem nie tylko czasu spędzanego z grupą, czy tworzenia innych czynności domowych lub relaksu, przecież w ekstremalnych przypadkach, również kosztem snu.

 

Osoby uzależnione zupełnie nie odczuwają komfortu bawiąc się pracą – skupia się więc z codziennym stresem i obawą o utratę stanowiska. Często osoby uzależnione wydają pieniądze, których nie mają, żyją ponad stan oraz sięgają po dopalacze, jakie zawierają pomóc im w tworzeniu dłużej i efektywniejszej pracy, tj. amfetaminę, kokainę. Uzależniony nie potrafi odczuwać satysfakcji z wykonywanej pracy, jedzie do perfekcjonizmu, którego wytycznych jeden nie potrafi określić. Często pobiera się to z potrzebą akceptacji.

Czas, jaki nie jest usunięty na produkcji, często jest tłumaczony jako stracony. Kobiety te chociażby w dni wolne z pracy, cały okres o niej mądrością i zastanawiają się jak poprawić swoją formę w renomie i co będzie się działo, gdy zrezygnują z urlopu.

Pracoholizm to przede każdym problem z pacjentem, lecz zarówno z kobietami bliskimi – toż przeważnie one rozumieją problem natomiast są największą ofiarą uzależnienia. Początkiem leczenia jest założenie planu dnia, harmonogramu tygodnia, którego należy się ściśle trzymać – podziału, który zostanie opracowany, żeby skrócić czas goszczony na pracy, a wprowadzić więcej czasu spędzanego z rodziną, na urlopu. Kolejnym ruchem jest uświadomienie pacjentowi i wdrożenie go działalności priorytetów, samodzielnych decyzji, który wybór jest istotniejszy, i co należy zostawić na później. Oczywiście jak w wypadku innych uzależnień, po zakończeniu wstępnej fazy leczenia, po zakończeniu 12 kroków, należy regularnie uczęszczać na terapię. W Polsce istnieją grupy Anonimowych Pracoholików, których zebrania umieszczają się na wspieraniu siebie w siły. Dla uzyskania wspanialszych wyników, leczenie powinno obejmować i osoby współuzależnione.