Recursos renovables y no renovables

Program Enova jest w cali zintegrowanym sposobem w sztuce ERP. Całe oprogramowanie przeznaczone jest w decydującej wadze do zarządzania określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest niezmiernie ekonomicznym narzędziem danym nie wyłącznie do zarządzania firmą. Jest także moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr oraz płac. Jego użycie w biurze pozwala na konkretne poprawienie efektywności pracy.

Jednocześnie system posiada bardzo przyjazny interfejs, który żadnemu klientowi nie powinien sprawiać pewnych problemów. Programzostał w cali zintegrowany ze środowiskiem Microsoft Office. Dzięki temu stylowi oprogramowanie jest jednak wspólne z obecnie obowiązującymi przepisami prawymi. Jednocześnie Enova współpracuje z programem Płatnik, a również z każdymi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Zezwala na kontakt do całych wiedz na punkt prowadzonych zleceń i wyników finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegokolwiek problemu zapewne istnieć zjednoczony z wszystkimi popularnymi aplikacjami, które stosuje się w firmach.
Moduły Enova:
1) Kadry oraz Płace to element określony w ogromnym miejscu do administrowania wszelkimi zasobami które uważają się w przedsiębiorstwach, które zajmują od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Pozwoli na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje szansę naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a dodatkowo składek ZUS.
2) Księgowość to składnik znacznie ergonomiczny oraz nowy. Daje szansa ewidencjonowania dokumentów. Pozwoli na tworzenie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno tych, jak również okresowych. Idzie nie tylko na całościową, tylko również skuteczną kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie danych finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest urządzeniem danym w pierwszej wadze do stosowania wszelkich procesów handlowych w przedsiębiorstwach posiadających duże profile działalności. Element ten stosuje firmy między drugimi w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to fragment przeznaczony zarówno do kreowania, jak również prowadzenia i utrzymywania styczności z mężczyznami aktualnymi oraz potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania wprowadzane w planie enova365 przez ludzi którzy robią w drugich departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przekształcać możliwości w wiedzę.