Sklep miesny chelm

Wizytówką sklepu mięsnego, lub też sklepu cieszącego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Istnieją obecne ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także urządzona jest w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne jak również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Doskonale dodaje się do krojenia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Natomiast w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich łączenia w budowie programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z najpiękniejszej klasy materiałów, i oczywiście z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na dostosowanie pracy do danego produktu. I wyposażona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.