Szkolenia pracownikow a rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny zakład w kajecie. W tymże samym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Przecież jego biznes nie miał tylko efektów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne żyć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo dobrej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej rzeczy?

Z usługą przychodzi firma Comarch, drink z najkonkretniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz proponowany przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i produktów. Prezentuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i jednocześnie mają świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To pewnie dodatki, do ważnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.